EN

پیام تبریک شهردار بیرجند به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری؛ مهندس محمد علی جاوید شهردار بیرجند در پيامي فرارسيدن 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی  را تبريك گفت


متن اين پيام به اين شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم


عصر حاضر، عصر ارتباطات و تعاملات گسترده جهانیان بوده و هر روزه شاهد بروز تحولات بنیادین و اساسی در حوزه‌های گوناگون هستیم.

 نام‌گذاری این روز خجسته به عنوان روز ارتباطات و روابط‌عمومی، خود مبین اهمیت و جایگاه ارزنده روابط‌عمومی‌ در عرصه آگاهی‌بخشی دوسویه به ارکان تصمیم‌گیر دستگاه‌ها و افکار عمومی است.

بدون تردید، روابط‌عمومی هر دستگاه به عنوان خط مقدم ارتباط با آحاد جامعه، نقش خطیر و بی‌بدیلی را در امر تحکیم و توسعه ارتباط میان نهادها و سرمایه‌های اجتماعی ایفاگر بوده و خواهند بود.

روابط‌عمومی هر دستگاه می‌تواند با بهره‌جویی از علم و دانش روز، نقش والایی را در امر داده پردازی از نیازهای جامعه و امکانات موجود، پیوند مستحکمی را میان اهداف سازمانی با مطالبات بیرونی برقرار سازد.

اینجانب، فرارسیدن این روز فرخنده را به تمامی تلاش‌گران سختکوش‌ روابط‌عمومی و رسانه در شهرداری و شورای اسلامی شهر بیرجند و سراسر میهن عزیز اسلامی، تبریک و تهینت عرض کرده و برای فعالین ارجمند این عرصه در راستای ایفای وظایف و رسالت ذاتی‌شان، بهروزی و توفیق روز افزون را از درگاه خداوند تبارک خواستارم.

محمد علی جاوید

شهردار بیرجند