EN

شهردار بیرجند: مجموعه شورا اسلامی شهرو شهرداری به دنبال ایجاد رفاه و آسایش شهروندان هستند

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ شهردار، ریاست شورای اسلامی شهر و معاونین و مدیران شهرداری به منظور پیگیری و نظارت بر روند اجرایی پروژه ‌ها از برخی پروژه های عمرانی  در حال اجرای شهرداری  بازدید و نحوه اجرا و پیشرفت فیزیکی پروژه ها مورد بررسی قرار گرفت .

شهرداربیرجند در این بازدید گفت : مجموعه شورا اسلامی شهرو شهرداری به دنبال ایجاد رفاه و آسایش شهروندان هستند و هدف ما این است تا با تلاش، حضور مستمر و پیگیری های مداوم پروژه هایی که در پیشرفت و آبادانی شهر نقش مهمی ایفا می کنند در کوتاه ترین زمان افتتاح و به بهره برداری برسند .

مهندس محمد علی جاوید با اشاره به حضور مستمر و پیگیری پروژهای سطح شهر اظهار داشت: شهرداری بیرجند با پشتیبانی و حمایت شورای اسلامی شهر تمامی پروژه های عمرانی و خدماتی  در حال اجرای سطح شهر را با سرعت پیش خواهد برد.

وی در حاشیه  این بازدید تاکید کرد  : در اجرای پروژه ها رعایت کیفیت بسیار اهمیت دارد و امیدواریم پروژه های شهری هر چه سریع تر به بهره برداری برسد تا امکان استفاده شهروندان عزیز از خدمات شورا و شهرداری فراهم گردد .

رئیس شورای اسلامی شهر نیز با بیان اینکه تداوم بازدیدها می تواند انگیزه مدیران را در راستای خدمت رسانی بهینه به عموم شهروندان گرامی ارتقا بخشد، افزود: شورا و شهرداری به دنبال توزیع عادلانه امکانات در کلیه مناطق شهری هستند و با توجه به اینکه انتظارات شهروندان از شورا و شهرداری زیاد است باید همسو با مطالبات مردم حرکت خود را شتاب ببخشیم.

وی با اشاره به اینکه چرخش چرخ عمرانی سریعتر از گذشته می باشد افزود: در اجرای پروژه های شهری، ایجاد هماهنگی بین واحدهای مختلف شهرداری برای به نتیجه رساندن پروژه ها ضروری می باشد.

شایان ذکر است در طی بازدید از پروژه های فرهنگسرا صیاد، پارک جنگلی، پارک نشاط شرقی و غربی، سوله پردازش پسماند، پارک واقع در سایت اداری و … ریاست شورای شهر و شهردار به بیان نقطه نظرات خود در خصوص بهتر شدن روند پیشرفت کار پرداختند.