EN

آسفالت 18 هزار مترمربع از معابر مهرشهر در 4 ماهه اول سال

بیش از 18 هزار متر مربع از معابر خاکی مهرشهر در 4 ماه اول سال 1400 آسفالت شد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ؛ شهردار بیرجند با اعلام این مطلب اظهار کرد: ارائه خدمات از سوی شهرداری به شهروندان در شمال و جنوب شهر متناسب و به طور یکسان انجام می شود.
دکتر محمد علی جاوید با بیان اینکه در سال جاری بسیای از معابر خاکی مهرشهر آسفالت شده است ، گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 18 هزار متر مربع از معابر مهرشهر آسفالت گردیده است.
وی تصریح کرد: آسفالت بلوار همت، معابر شهید شوشتری، معابر امیرکبیر و فرعی های آن ، خیابان دکتر حسابی، معابر ابن سینا و فرعی های آن، خیابان الهیه و ……. از ابتدای سال تا کنون انجام شده است.
جاوید با اشاره به اینکه با آسفالت معابر خاکی در شمال شهر عملا شاخص های شهری و تندرستی افزایش می یابد یادآور شد: آسفالت معابر خاکی مهرشهر بیرجند از درخواست های ساکنان این منطقه بوده که به دلیل عدم اجرای شبکه فاضلاب شهری تا مدتی امکان پذیر نبوده است.
وي تنها دليل به تاخير افتادن آسفالت در مهرشهر را آماده نبودن زيرساخت ها عنوان كرد و افزود: شهرداري در صورت درخواست اهالي و تكميل زيرساخت ها در سريع ترين زمان ممكن اقدام به آسفالت می نماید.
شهردار بیرجند خاطر نشان کرد: سال گذشته نیز بیش از 50 هزار متر مربع از معابر خاکی مهرشهر آسفالت شد.
جاوید در پایان خاطر نشان کرد: شهرداری آمادگی دارد در صورت اجرای شبکه آب و فاضلاب در مهرشهر تمام معابر خاکی مهرشهر را آسفالت نماید.