EN

بر اساس توافقات زیرسازی و آسفالت نوارهای حفاری شرکت آب و فاضلاب به این شرکت واگذار شد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ بر اساس توافقات شهرداری با شرکت آب و فاضلاب، زیر سازی و آسفالت کلیه حفاری های مرتبط می بایست توسط شرکت مذکور صورت پذیرد.
شهردار بیرجند با اعلام این خبر اظهار داشت: طبق روال سالیان گذشته و بر اساس قرار داد فی مابین شهرداری و شرکت آب و فاضلاب آسفالت حفاری های این شرکت توسط شهرداری صورت می پذیرفت که از تاریخ 15/2/1401 بر اساس توافقات، زیرسازی و آسفالت کلیه حفاری های شرکت آب و فاضلاب توسط این شرکت انجام می شود.
دکتر بهترین با تاکید بر رعایت اصول فنی توسط این شرکت خاطر نشان کرد: آسفالت حفاری های انجام شده پس از رعایت اصول فنی تحویل شهرداری می گردد.
وی با بیان اینکه شهرداری در خصوص آسفالت حفاری های شرکت آب و فاضلاب هیچگونه تعهدی ندارد تصریح کرد: دستگاه ها و سازمانهای خدمات رسان براي عمليات هایی نظیر گسترش، اصلاح و ترمیم انشعابات ناگزير هستند حفاری و کنده کاری هایی در سطح معابر عمومی شهر ایجاد کنند که همین موضوع را میتوان یکی از عمده ترین دلایل تخریب آسفالت معابر شهر و نارضایتی شهروندان دانست.
شهردار بیرجند در پایان از دستگاههای خدمت رسان در خواست نمود با هماهنگی با شهرداری در راستای حفظ و نگهداری زیرسازی‌ها و آسفالت معابر شهری با توجه به هزینه هنگفت آن و همچنین جلوگیری ازدوباره‌کاری و تسهیل درخدمت‌رسانی به شهروندان گام بردارند.