EN

به مناسبت هفته بسج دیدار شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر با خانواده شهدا و جانبازان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری؛ شهردار بیرجند ، رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی از معاونین و مدیران شهرداری به مناسبت هفته بسیج و به منظور تجدید پیمان با آرمان‌های شهدا با خانواده شهید حکمت وجانباز 8سال دفاع مقدس محمد یشتی دیدار نمودند.
دکتر مهدی بهترین هدف از این دیدارها را تجدید پیمان با آرمان‌ها و ارزش‌های شهدا و امام شهدا عنوان کرد و تصریح کرد: دیدار از خانواده‌های شهدا و جانبازان و لمس شیوه زیستن آنها همان موضوعی است که فرموده مقام معظم رهبری در شناخت سبک واقعی زندگی ایرانی و اسلامی است و ما نیز محور برنامه های خود را بر همین محور قرار داده ایم.
شهردار بیرجند در این دیدار با تجلیل از ایثارخانواده شهدا و جانبازان گفت: خانواده شهدا و ایثارگران ولی نعمت ما هستند و دیدار با خانواده شهدا انگیزه خدمت را در مسئولین دو چندان می کند.
رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند نیز دیدار با خانواده شهدا را روحیه‌بخش دانست و افزود: حضور در کنار خانواده شهدا توفیق الهی برای مسئولان و خدمتگزاران نظام است و امروز آرامش حاکم بر جامعه را مدیون قطره قطره‌‌های خون شهدا هستیم.
وی نیز خاطرنشان کرد: خانواده شهدا افتخار ملت ما هستند و شهید جاودانه ترین و مقدس ترین واژه انقلاب است و مسئولان نیز بایستی در این مسیر، شأن خانواده های معظم شهدا را حفظ نمایند.