EN

دیدار صمیمی شهردار بیرجند با جمعی از پرستاران و کادر درمان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ دکتر مهدی بهترین شهردار بیرجند به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب(س) و گرامیداشت روز پرستار از همسران پرستار پرسنل شهرداری بیرجند تقدیر نمود.

دکتر بهترین ضمن خیر مقدم به پرستاران اظهار داشت: کادر درمان و پرستاران در راستای وظایف الهی خود در جای جای کشور پهناور اسلامی مان، در جبهه های جنگ، در سازندگی کشور و در زمان شیوع بیماری کرونا حضور چشمگیر و بی بدیلی داشته و به خوبی درخشیدند و در ذهن آحاد جامعه تصاویر زیبا و ماندگاری حک نمودند.

شهردار بیرجند افزود:مقام و منزلت و شغل پرستاری والا و ارزشمند است چرا كه در سخت ترين شرايط و در بدترين موقعيت های جسمی روحی و روانی بيماران پرستاران حضور دارند و از آن ها مراقبت می كنند كه اين وظيفه سنگين از عهده هر انسانی بر نمی آيد.

دکتر بهترین خاطر نشان كرد نام گذاری روز ولادت حضرت زينب(س) به عنوان روز پرستار نشان از شايستگی ها و شان و منزلت و جايگاه پرستاران دارد چرا كه زندگي این بانوی گرامی به عنوان الگوی كامل غمخواری و ياری و عشق ورزيدن و سراسر ايثار و فداكاری و محبت بوده و نام گذاری روز پرستار سنخيت درستی با روز ولادت حضرت زینب (س) دارد .

دکتر بهترین همچنین سیاست شهرداری بیرجند در دوره فعلی را توسعه متوازن شهری و توجه همزمان به امور زیربنایی و روبنایی اعلام کرد و افزود: در کنار توجه به امور عمرانی و زیبا سازی شهر بیرجند به توسعه ی زیرساخت های شهر نیز توجه ویژه ای شده است.

دکتر بهترین با اشاره به اقدامات روبنایی و زیر بنایی مدیریت شهری خاطر نشان کرد: در 20 ماه گذشته 40 پروژه و اقدام شاخص از جمله ایجاد پل، آیلند، میدان و پارک که همه از اقدامات روبنایی می باشد در شهر انجام دادیم که البته در کنار این اقدامات روبنایی اقدامات زیربنایی را در حوزه های ، ترافیک، آتش نشانی، اتوبوسرانی و فرهنگی را نیز آغاز کرده ایم.

در پایان این جلسه از پرستاران با اهدا لوح، تقدیر گردید.