EN

شهردار بیرجند: در راستای کاهش آلام انسانی از هیچ کمکی فروگذار نخواهیم کرد

در دیدار شهردار بیرجند با مدیرعامل و اعضاء انجمن حمایت از زندانیان شهرستان ، برهمکاری و تعامل هر چه بیشتر تاکید شد.
به گزارش مدیریت ارتباطات واموربین الملل شهرداری بیرجند؛ در این نشست دکتر مهدی بهترین شهردار بیرجند با تأکید بر توجه شهرداری به حقوق شهروندان گفت: نگاه ما به هویت شهر و حقوق انسان‌هاست و در راستای کاهش آلام زندانیان و خانواده آنها که همان کاهش آلام انسانیت است از هیج تلاش و کمکی فروگذار نخواهیم کرد.
شهردار بیرجند با بیان اینکه یکی از مهمترین مسئولیت های ما مسئولیت اجتماعی است خاطر نشان کرد: شهرداری در ایفای مسئوالیت اجتماعی خود را متولی می‌داند و در این ماجرا، پشتیبانی از خانواده زندانیان نیز یکی از وظایف ماست.
دکتر بهترین ادامه داد: از ظرفیت زندانیان در حوزه‌های خدمات شهری در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و اقتصادی استفاده خواهیم کرد.

شهردار بیرجند ضمن پیشنهاد راه اندازی مجمع خیرین شهرساز تصریح نمود: قطعا ایجاد مجمع خیرین شهرساز منشا خیر و برکت برای شهر و شهروندان خواهد بود و در این راستا همه ما باید احساس مسئولیت بیشتری کرده و دست در دست یکدیگر با اراده ای استوار و اندیشه ای روشن و شور و شوقی افزون برای رفع نقایص و معایب موجود در شهر و برآوردن نیازهای شهروندی و ایجاد و اعتلای نهادهای فرهنگی ، علمی و هنری و ساختار شهری در شأن و منزلت شهروندان گام برداریم.

دکتر بهترین در پایان نیز ضمن تشکر از اقدامات و فعالیتهای ارزشمند و تاثیرگذار صورت گرفته شده توسط انجمن حمایت از زندانیان در سطح شهرستان در راستای حمایت از زندانیان و خانواده های تحت پوشش آنها، بر ضرورت توسعه بیشتر روابط و تعاملات و همچنین شناسایی ظرفیت های همکاری با این انجمن در جهت حمایت از زندانیان و خانواده های آنها بویژه در حوزه اشتغالزایی مددجویان تاکید کرد.