EN

قدردانی شهروندان از شهرداری بیرجند در برگزاری سلسله جشن های انقلاب

مردم ولایت مدار بیرجند از شورای اسلامی شهر ، شهردار بیرجندو سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند در برگزاری برنامه های ویژه ایام مبارک دهه فجر قدردانی نمودند.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ جشن های انقلاب به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با حضور بیش از سه هزار نفر در هر جشن در محل فرهنگسرای شهرداری برگزار شد.
معاون فرهنگی، اجتماعی و اطلاع رسانی شهرداری بیرجند ضمن تشکر از همراهی شورای اسلامی شهر و شهردار بیرجند در برگزاری جشن های انقلاب اظهار داشت: در راستای ایجاد و تقویت روحیه نشاط شهروندان و گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر، جشن های انقلاب با حضور هنرمندان استانی و کشوری برگزار شد.
محمد رمضانی اذعان داشت: این جشن ها با حضور پرشور شهروندان در محل فرهنگسرای شهرداری از 12 بهمن ماه لغایت 22 بهمن ماه جز ایام وفات حضرت زینب(س) برگزار گردید.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با تأكيد بر برگزاري مردمي جشن‌هاي دهه فجر، خاطر نشان كرد: اين انقلاب به دست مردم به اين جايگاه رسيده و مردم هم در جشن‌هاي انقلاب حضور فعال و پر رنگ داشتند.
وی افزود: ایام ا… دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای آشنایی نسل جوان با رویدادهای انقلاب اسلامی است، بنابراین مردم‌‌محوری مهم‌ترین ویژگی‌ مراسم‌ دهه فجر و جشن های انقلاب می باشد که در برگزاری این جشن ها مد نظر قرار گرفت.
معاون فرهنگی، اجتماعی و اطلاع رسانی شهرداری با اشاره به اينكه جشن های انقلاب باید نماد انقلاب و پيروزي ارزشمند نظام ما در دهه فجر باشد و به نوعي شور و نشاط در جامعه را فراهم كند، تصريح كرد: با استفاده از تمام توان در راستای برگزاری گسترده و مطلوب جشن‌های دهه‌فجر در راستای افزایش نشاط اجتماعی گام برداشتیم.
رمضانی در پایان با بيان اينكه شهرداري بیرجند تمام ظرفیت‌های لازم برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم ایام ا… دهه مبارک فجر به کار گرفته شد،گفت: آذین بندی معابر و خیابان ها، نصب پرچم و همچنین آماده سازی مسیر راهپیمایی روز 22 بهمن و مراسم نورافشانی در میادین و فرهنگسرای شهرداری نیز در این راستا انجام شد.