EN

چهاردهمین ملاقات مردمی شهردار بیرجند برگزار شد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ در راستای اجرای تکریم ارباب رجوع و ارتباط مستقیم مردم فهیم بیرجند با شهردار ، چهاردهمین جلسه هفتگی ملاقات مردمی شهردار با 45 نفر از مراجعین طبق روال هر هفته دوشنبه با حضور معاون خدمات شهری، مدیران مناطق دو گانه ، معاون فرهنگی، اجتماعی و اطلاع رسانی و رئیس اداره حقوقی شهرداری در محل سالن جلسات شهرداری در جهت حل مشکلات همشهریان برگزار شد.

در این جلسه شهردار بیرجند با شنیدن مشکلات و درخواست های شهروندان نسبت به رسیدگی و رفع آنها به معاونین و مسئولین واحدهای زیر مجموعه دستورات لازم را در خصوص رسیدگی در اسرع وقت صادر نمود.

دکتر بهترین در حاشیه این جلسه اظهار نمود: تحقق اهداف مديريت شهري در خصوص شهر ايده آل در گرو رفع نيازهاي زندگي شهروندي است و راه رسيدن به اين مهم علاوه بر شنيدن و آگاهي از سطح مشكلات، برنامه ريزي هاي صحيح و اصولي مديريتي است كه اين مهم با مشاركت همه جانبه مردم و اعمال شيوه هاي مديريتي نوين محقق شده و راهكاري اثرگذار جهت عبور از بحران هاي شهري است .

لازم به ذکر است تداوم نهضت پاسخگویی، جلب رضایمندی شهروندان، ارتباط رو در رو و بدون واسطه مردم با شهردار، تکریم ارباب رجوع در راستای حل مشکلات آنان از اهداف برگزاری جلسات ملاقات مردمی با شهروندان است.