EN

پیام تبریک شهردار بيرجند بمناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار

شهردار بیرجند هفدهم مردادماه، روز گرامیداشت سالروز شهادت شهید والا مقام محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار را که با ایثار جان، به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزون‌تر بخشیدند را تبریک گفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند، در پیام محمد علی جاوید، شهردار بیرجند آمده است:

ن و القلم و ما یسطرون

هفدهم مردادماه مصادف شد با مناسبت سالروز شهادت شهید بزرگوار محمود صارمی تا این روز همیشه به نام طلایه داران جبهه آگاهی نامیده شود و به راستی چه زیباست اندیشه ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه هایی که در خدمت بیان حق برآید.

روز خبرنگار مجالی فراهم آورده است تا رادمردی های خبرنگارانی که در سال‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در عرصه تهیه خبر با ایثار و از جان گذشتگی، بصیرت افزایی را با عطر و رنگ شهادت مزین و متبرک نمودند گرامی داریم.

این روز شکوهمند را به همه خبرنگاران، نویسندگان، روزنامه نگاران و صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض می نمایم و مراتب تقدیر و سپاس خالصانه خود را از تلاش خستگی ناپذیر جامعه شریف خبرنگاران ابراز نموده، از جهاندار جهان آفرین حیاتی مشحون از عزت ، سلامتی ، توفیق و سربلندی را برای تمامی دست‌اندرکاران در حوزه رسانه و اطلاع رسانی بویژه شما خبرنگاران محترم مسئلت دارم.

 

 

 محمد علی جاوید

 شهردار بیرجند