به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛  40 نفر در قالب موکب خدماتی، نظافتی، آتش نشانی امام علی (ع) شهرداری بیرجند ظهر جمعه طی مراسمی با بدرقه پرشور پرسنل شهرداری، عازم شهر کاظمین (باب صاحب الزمانی) شدند.

شهردار بیرجند در آیین بدرقه این کاروان با اشاره به اعزام این نیروها به صورت داوطلبانه از شهرداری بیرجند و شهرداری های استان گفت: طبق روال سالهای گذشته، نیروهای خدماتی شهرداری برای نظافت و رفت و روب و توزیع لوازم بهداشتی بین زائران شهر کاظمین عازم این شهر شدند.

مهندس محمد علی جاوید اظهار داشت: این مراسم بزرگترین رویداد مذهبی جهان است و تمام مسلمانان از اقصی نقاط جهان در اربعین به زیارت امام حسین (ع) می آیند که این امر لزوم همراهی و همکاری همه مردم را می طلبد و شهرداری بیرجند نیز مستثنی از این قاعده نبوده و با اعزام این کاروان نقش هرچند کوچکی در این گردهمایی بزرگ مسلمانان ایفا می کند.

وی اذعان داشت: شهرداری بیرجند برای سومین سال پیاپی با اعزام تیمی متشکل از پاکبانان، رانندگان و کارکنان شهرداری و تعدای از نیروهای آتش نشانی گامی در جهت خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران اربعین برداشته است.

لازم به ذکر است تعداد 30 کپسول آتش نشانی نیز برای اطفاء حریق در موکب خدماتی، نظافتی و آتش نشانی امام علی (ع) شهرداری بیرجند وجود دارد.

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی : 137

سامانه پیامک شهرداري : 30007807

تلفن شهرداری مرکز:3-05632222201   فکس : 05632215011

تلفن روابط عمومی:05632215008  

فکس روابط عمومی:05632229330

پست الکترونیک : ravabet@birjand.ir

آدرس : بیرجند - میدان ابوذر - شهرداری بیرجند

                                                  

Shahrdari_birjand@                               

mohammadali.javid_official