روکش آسفالت بخشی از بلوار شهدای عبادی به متراژ ۱۵۰۰۰ متر مربع و به مبلغ هشتصد و پنجاه میلیون تومان به اتمام رسید.

 به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ شهردار بیرجند در این خصوص اظهار داشت: عملیات اجرای روکش آسفالت این پروژه از تاریخ ۲۰ فروردین شروع و ظرف مدت ۱۰ روز تکمیل گردید.

محمد علی جاوید در این خصوص یادآورشد:  با توجه به اینکه بلوار شهدای عبادی ورودی اصلی شهر بیرجند از سمت کرمان می باشد ، تعریض و زیبا سازی این بلوار از سال ۹۷ در دستور کار شهرداری قرار داده شدکه اجرای عملیات تعریض باندهای رفت و برگشت ،جدول گذاری طرفین ،اجرای آیلند وسط ،اجرای سیستم آبیاری نوین ، اجرای عملیات فضای سبز ونور پردازی این بلوار در سالهای ۹۷ و ۹۸ به پایان رسید.

به گفته وی کل عملیات عمرانی این بلوار به طول حدود ۱۸۰۰ متر تکمیل شده است .

شهردار بیرجند همچنین افزود: چون در سنوات گذشته خط انتقال اصلی فاضلاب شهر جهت اتصال به تصفیه خانه فاضلاب شهر در عمق زیاد اجرا شده است متاسفانه به دلایل فنی در مقاطع مختلفی مسیر عبور شبکه نشست نموده که باعث وارد شدن خسارت به معبر گردیده و تا اصلاح مجدد آن امکان روکش آسفالت در این مقطع وجود ندارد لذا موضوع از طریق شرکت آب وفاضلاب استان در دست پی گیری می باشد.

مهندس جاوید در خصوص میدان شهدای عبادی نیز عنوان کرد:  هرچند این میدان خارج از محدوده خدماتی شهر بیرجند می‌باشد، لیکن بر اساس مصوبه شورای محترم اسلامی شهر تهیه طرح و اجرای این میدان در بودجه سال ۹۸ و ۹۹ شهرداری پیش بینی گردید که طرح میدان و اسناد مناقصه آماده شده است و آمادگی واگذاری کار به پیمانکار را داریم ؛ لیکن برای هماهنگی بیشتر و جلوگیری از دوباره کاری ها از همه ادارات مرتبط من جمله اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای ،پلیس راه ، پلیس راهور و شرکت‌های خدماتی استعلام لازم جهت تایید طرح انجام شده است که به محض  پاسخگویی عملیات اجرائی شروع می گردد .

شایان ذکر است این میدان دو هکتار وسعت دارد و مبلغ دو میلیارد تومان امسال در بودجه شهرداری جهت اجرای آن پیش بینی شده است.

 

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی : 137

سامانه پیامک شهرداري : 30007807

تلفن شهرداری مرکز:3-05632222201   فکس : 05632215011

فکس روابط عمومی:05632229330

پست الکترونیک : ravabet@birjand.ir

آدرس : بیرجند - میدان ابوذر - شهرداری بیرجند

                                                  

birjand_mayor@                               

javid_ _ir