محمد براتی "مدیرمنطقه یک شهرداری بیرجند با اعلام این مطلب اظهار داشت  : خوشبختانه فعالیت های عمرانی این منطقه ، بر اساس  برنامه ریزی دقیق ،  در حال انجام می باشد و امیدواریم بتوانیم با همدلی و همراهی مدیران شهرداری ، تمامی  پروژه ها را در کوتاهترین زمان ممکن به سرانجام برسانیم.

 

وی همچنین میزان همکاری مشارکت های مردمی با شهرداری را برای سرعت بخشیدن به عمران و آبادانی شهر امری ضروری دانست و گفت:  آماده  هستیم  با مشارکت شهروندان و مغازه داران سطح شهر پروژه های عمرانی خود را به سرانجام برسانیم.  

براتی از آمادگی  شهرداری در موزائیک فرش پیاده روهای  معابر با  همکاری کسبه محترم این منطقه خبر داد و گفت: در این طرح مغازه داران می توانند با مراجعه به شهرداری و همکاری بخش عمران  این منطقه و  تهیه شن و ماسه مورد نیاز خود ، با رعایت الگوی مناسب سازی ، نسبت به زیر سازی و بهسازی پیاده روی جلوی مغازه خود اقدام نمایند.

مدیر منطقه یک شهرداری بیرجند  همچنین از اصلاح و  مرمت بریدگی آیلند بلوار ورودی مهرشهر ، تعویض و بازسازی پلهای معابر خیابان انقلاب و نصب راه بند های U شکل پیاده روهای خیابان جمهوری وطالقانی ( حدفاصل بیمارستان امام رضا تا میدان طالقانی ) به عنوان پروژه های دردست اقدام و انجام شده ی این منطقه در سه ماهه ابتدای  سال جاری خبر داد .

 

 

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی : 137

سامانه پیامک شهرداري : 30007807

تلفن شهرداری مرکز:3-05632222201   فکس : 05632215011

فکس روابط عمومی:05632229330

پست الکترونیک : ravabet@birjand.ir

آدرس : بیرجند - میدان ابوذر - شهرداری بیرجند

                                                  

birjand_mayor@                               

javid_ _ir