مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بیرجند گفت: دوربین نظارت تصویری کنترل ترافیک در سه راه صیاد شیرازی و  بلوار امام رضا از سوی شهرداری نصب و راه اندازی شد.

 به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ مهندس مسلم قلی‌نژاد اظهار کرد: با هدف کنترل وضعیت ترافیک معابر و تقاطع‌های پرتردد و پرخطر سطح شهر، این دوربین نظارت تصویری در  سه راه صیاد شیرازی و بلوار امام رضا نصب شد.

وی با بیان اینکه دوربین‌های نظارتی در زمان بروز بحران بسیار موثر است و امکان نظارت تصویری را در سطح شهر میسر می‌سازد، عنوان کرد: این دستگاه علاوه بر نشان دادن وضعیت ترافیکی محل، اختلالات و تخلفات ترافیکی و راهنمایی را به مرکز کنترل ترافیک شهر اعلام می کند.

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری از اتصال این دوربین‌ها به مرکز کنترل ترافیک خبرداد و  اضافه کرد:  نصب دوربین در سطح شهر باعث بالا رفتن امنیت شده و در زمینه نظارتی و کنترلی سبب ارتقاء فرهنگ ترافیکی می‌شود.

وی با اشاره به هزینه های نصب دوربین های ترافیکی، افزود: این دوربین از بازسازی دوربین های فرسوده در این مکان نصب شده که مبلغ 30 میلیون تومان در هزینه ها صرفه جویی شده است. 

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی : 137

سامانه پیامک شهرداري : 30007807

تلفن شهرداری مرکز:3-05632222201   فکس : 05632215011

فکس روابط عمومی:05632229330

پست الکترونیک : ravabet@birjand.ir

آدرس : بیرجند - میدان ابوذر - شهرداری بیرجند

                                                  

birjand_mayor@                               

javid_ _ir