EN

تخفیف ۲۰ درصد عوارض کسب و پیشه برای شهروندان بیرجند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری بیرجند گفت: شهروندانی که عوارض کسب و پیشه و جرائم معوقه خود را تا اواخر مرداد ماه سال جاری پرداخت کنند مشمول تخفیف ۲۰ درصد می شوند.

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ جواد بهدانی روزچهار شنبه افزود: شهروندان فهیم بیرجند می توانند عوارض کسب و پیشه و جرائم معوقه خود را تا پایان ۲۷ مرداد ماه سال جاری پرداخت کنند و از تخفیف ویژه برخوردار شوند.

وی از استقبال شهروندان خبر داد و اظهار داشت: با توجه به بررسی صورت گرفته از شروع این طرح شهروندان با مراجعه به شهرداری ها عوارض خود را پرداخت می کنند که تداوم این امر می‌تواند شهرداری را در ارایه خدمات مطلوب در مناطق شهری کمک کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری بیرجند گفت: مالکان خودرو ها هم با مراجعه به دفاتر پیشخوان می توانند به سهولت عوارض خود را پرداخت کنند.

وی افزود: امسال برای نخستین بار کارمزد دریافت عوارض خودرو در دفاتر پیشخوان حذف شده و متصدیان دفاتر پیشخوان نباید از مالکان خودرو ها کار مزد دریافت کنند.

بهدانی تصریح کرد: عوارض کسب و پیشه براساس ماده ۱۴ قانون نظام صنفی است و مبالغ دریافتی براساس تعرفه کسب و پیشه مصوب شورای اسلامی است.