EN

انجام حجم زیادی از پروژه های عمرانی در سطح شهر با انسجام در مجموعه شورا و تلاش شهردار

رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند گفت: انسجام در مجموعه شورا، تلاش شهردار و تیم متخصص تحت اختیار، منجر به انجام حجم زیادی از پروژه های عمرانی در جای جای شهر بیرجند شده است.

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ دکتر ابراهیم تقی زاده در حاشیه جلسه بررسی پروژه های عمرانی شهر بیرجند افزود: علیرغم وجود مشکلات، پروژه های مختلفی در دستور کار شهرداری قرار دارد.

وی با اشاره به روند اجرایی پروژه فرهنگسرا به پروژه های مختلفی اعم از پارک خطی، پیاده روسازی، پارک بهجت، پارک سایت اداری، بحث تفکیک زباله و بازیافت، نورپردازی آیلندها و بهسازی بلوارهای سطح شهر اشاره کرد.

وی از اجرای المان های ثابت خبر داد که در دستور کار شهرداری قرار دارد و اظهار داشت: پساب فاضلاب، تقویت ناوگان تاکسیرانی و اتوبوسرانی و توسعه آرامستان در برنامه کاری می باشد.

هر هفته در شورا و بدنه شهرداری طرحی جدید ارائه می شود

رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند با اشاره به برنامه ریزی تیم عمرانی شهرداری برای پروژه هایی که در آینده اجرا خواهد شد خاطرنشان کرد: اتمام پروژه فرزان پس از 13 سال بلاتکلیفی نیز از جمله اقدامات موثر شهرداری و شورای اسلامی شهر می باشد.

تقی زاده با اشاره به حجم زیاد فعالیت های واحد عمران؛ از پیشرفت خوب ظرفیت عمرانی در سطح شهر یاد کرد.

وی هدف از انجام پروژه های مختلف عمرانی را در سطح شهر داشتن شهری سالم، زیبا، تمیز و پویا عنوان کرد و افزود: هر چه به جلو حرکت کنیم روند رو به رشد، مطلوب تر و موثرتری در انجام پروژه ها خواهیم داشت.