EN

طرح جامع زیبا سازی مبلمان شهری بیرجند آغاز شد

رییس شورای اسلامی شهر بیرجند از آغاز طرح جامع زیبا سازی مبلمان شهری این شهر خبر داد.

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ دکتر ابراهیم تقی زاده روز چهارشنبه در بازدید از پروژه های در حال اجرای شهرداری بیرجند افزود: در اجرای طرح جامع زیبا سازی، طراحی و بهسازی محیط شهری با بهره گیری از پارامترهای تخصصی مرتبط با زیبا سازی شهری توسط شهرداری انجام می گیرد.

وی با اشاره به اینکه استفاده از ایده های خلاق در معماری و طراحی مبلمان شهری یک اصل است اظهار داشت: پارامترها و ایده های کارشناسی با بهره گیری از ظرفیت های موجود شهری با توجه به بافت های مختلف شهری بیرجند در پروژه های شهری اعمال می شود.

دکتر تقی زاده افزود: در اجرای طرح های زیبا سازی بیرجند با بهره گیری از طرح جامع مبلمان شهری نسبت به مکان یابی متناسب با بافت اجتماعی، لحاظ نمودن خصوصیات محیطی، ارتقاء سیما و منظر شهری در دستورکار شهرداری قرار گرفته است.

حمایت شورا از فعالیت های شهرداری بیرجند

رییس شورای اسلامی شهر بیرجند گفت: شورا از فعالیت های شهرداری در جهت ارتقاء شاخص های شهری حمایت و پشتیبانی می‌کند.

تقی زاده افزود: شاهدیم که بیرجند با تلاش و پشتکار کارکنان شهرداری و سازمان های وابسته  به کارگاه سازندگی تبدیل شده است.

وی اظهار داشت: شهردار با ارائه پیشنهاداتی به شورا و شورا با تصویب طرح های پیشنهادی به شهردار در فضای همدلی و هماهنگی ارتقاء شاخص های شهری را دنبال می‌کنند.

رییس شورای اسلامی شهر بیرجند تفکیک زباله از مبدأ، احداث پارک خطی، ایجاد فرهنگسرا، نصب المان های ثابت، نشست های مردمی در مساجد، متمم بودجه از محورهایی دانست که در شورای اسلامی دنبال می‌شود.

به گفته وی مصوبات شوراهای اسلامی شهر بیرجند در جهت تامین رفاه و آسایش شهروندان.فهیم و در راستای مطالبات شهروندی است.