EN

توسط شهرداری بیرجند رقم خورد

تلاش برای تعریض خیابان موسی بن جعفر (ع)

مدیر اداره حقوقی شهرداری بیرجند از اقدام شهرداری بیرجند برای تحقق طرح تعریض خیابان موسی بن جعفر (ع) بیرجند ورودی کاظمیه خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ سید سعید اسلامی نژاد به خرید و تملک مساحت 87/90 متر مربع و به مبلغ یک میلیارد و 318 میلیون و 500 هزار ریال در راستای طرح تفصیلی مصوب شهر بیرجند و در جهت تعریض خیابان موسی بن جعفر (ع) اشاره کرد.

وی افزود: خرید و تملک مساحت 226/60 متر مربع اعیان نیز به مبلغ 747 میلیون و 780 هزار ریال در راستای بهسازی ورودی خیابان کاظمیه، در جهت طرح تعریض معبر و فضای سبز محل و توسعه آرامستان نیز توسط شهرداری بیرجند انجام گردید.

مدیر اداره حقوقی شهرداری تملک و تعریض را گامی در راستای رعایت حقوق شهروندان دانست و افزود: این تملک ها در راستای اجرای طرح تفصیلی مصوب شهر بیرجند محقق شده است.

اسلامی نژاد با بیان اینکه ایجاد تسهیلات لازم برای رفاه حال شهروندان از وظایف ذاتی شهرداری می باشد خاطر نشان کرد: ايجاد روحيه همكاري و مشاركت در توسعه شهر از اهداف مهم شهرداري و شوراي اسلامي شهر می باشد و هيچ كاري تحقق نخواهد يافت مگر با همكاري مردم و دستگاه‌هاي مختلف تا از این طریق، شهر به  توسعه و شرایط ايده آل نزديك گردد.

وی اذعان داشت: یکی از اولویت های کاری مدیریت شهری، تملک املاک در مسیر و بازگشایی معابر به ویژه معابر پر ترافیک است.