EN

تقدیر و تشکر جمعی از کارکنان و کارگران شهرداری از شهردار بیرجند

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند، جمعی از کارکنان و کارگران شهرداری بیرجند با امضای نامه ای از حسن رفتار شهردار بیرجند با کارکنان و ارباب رجوع؛ پرداخت مطالبات کارکنان و پیگیری و حل مشکلات مردم در حوزه های مختلف شهرداری تقدیر و تشکر کردند.

 

کارکنان با انتشار طوماری مراتب قدردانی و تشکر خود را از اقدامات دلسوزانه و مدبرانه مهندس محمد علی جاوید به دلیل پرداخت حقوق و اضافه کار پرسنل و پرداخت بخشی از اضافه کار معوق سنوات گذشته به پرسنل شهرداری قبل از پایان سال، اعلام کردند.

تدبیر در جهت افزایش بودجه شهرداری و پرداخت مطالبات که نشان از روحیه جهادی و انقلابی مدیریت شهری بیرجند دارد موجی از شادی و رضایت در بین کارکنان شهرداری بیرجند ایجاد نموده و موجب انگیزه کاری مضاعف جهت انجام امور محوله گردیده و بعد از تعطیلات نوروز، سال ۹۸ را با روحیه ای شاد و توان مضاعف در خدمت رسانی به مردم آغاز نموده اند.

لازم به ذکر است در پی منویات مقام معظم رهبری در آستانه سال 98 مبنی بر توجه به مسائل اقتصادی و معیشتی و با توجه به شعار رونق تولید، شهردار بیرجند طی پیامی خواستار تلاش انقلابی ، جهادی و چشمگیر مدیران و پرسنل شهرداری در همه حوزه ها خصوصا حوزه عمران شهری شد.