EN

به بهانه 26 آذر ماه شهردار بیرجند از رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی تقدیر کرد

به گزارش مدیریت ارتباطات وامور بین الملل شهرداری بیرجند؛ امروز پنج شنبه به بهانه 26 آذر ماه روز حمل و نقل، شهردار بیرجند به همراه مدیران و رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر با حضور در پایانه مرکزی اتوبوسرانی در میدان ابوذر از زحمات رانندگان و تلاشگران عرصه حمل و نقل عمومی تقدیر و تشکر کرد.
دکتر مهدی بهترین لازمه خدمت رسانی مناسب به شهروندان را تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی شهری دانست و اذعان داشت: با تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی و خدمت رسانی مناسب، شاهد استفاده بیشتر شهروندان از وسایل حمل و نقل عمومی و در نتیجه کاهش آلودگی و ترافیک شهری خواهیم بود.
شهردار بیرجند با بیان اینکه قدردان زحمات رانندگان بوده و بر مسائل و مشکلات آنها واقف می باشیم اظهار داشت: حمل و نقل بعنوان ویترین شهرداری و توسعه یافتگی شهری است، خدمات صادقانه و امانتداری نیروهای این سازمان با توجه به مشکلات و سختی فراوان قابل تقدیر و ستایش است.
وی رضایتمندی عموم شهروندان را مهمترین ملاک عملکرد کارکنان این سازمان عنوان کرد و تصریح کرد: رانندگان روزانه با مسافران و افراد زیادی سر و کار دارند برخورد مناسب رانندگان تاکسی و اتوبوس ها می‌تواند تاثیرات بسیار مثبتی در یاد و خاطره مسافران ایجاد نماید و در واقع این قشر عزیز می توانند ضمن اثرات مثبت فرهنگی، معرف هویت و فرهنگ شهر خود باشند.
لازم به ذکر است در این برنامه ضمن ارج نهادن به زحمات خستگی ناپذیر پرسنل ناوگان حمل و نقل درون شهری، با اهداء لوح تقدیر و شاخه گل از رانندگان تقدیر و تشکر شد.