EN

جلسه بررسی پروژه های قابل افتتاح سال 99 برگزار شد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ جلسه بررسی پروژه های عمرانی با محوریت پروژه های قابل افتتاح دهه فجر و سال 99 با حضور شهردار، مدیران مناطق و سازمانهای شهرداری برگزار شد.

در این جلسه که در محل دفتر شهردار برگزار شد گزارشی از اقدامات شهرداری در سال 99 ارائه شد و موضوعاتی چون تاکید بر تسریع در اجرای پروژه های عمرانی مورد بررسی قرار گرفت.

شهردار بیرجند اظهار داشت: کسب رضایت شهروندان در اجرای پروژه های عمرانی در دستور کار شهرداری قرار دارد و امیدواریم با تکمیل پروژه های عمرانی، رضایت مردم را در بهره مندی از پروژه های تعریف شده شاهد باشیم.

مهندس محمد علی جاوید با اشاره به اینکه اقدامات عمرانی، حاکی از عملکرد مطلوب مدیریت شهری است بر ضرورت سرعت بخشیدن به پروژه های عمرانی شهر بیرجند تاکید کرد.

لازم به ذکر است در این جلسه مدیران پروژه ها ، گزارشات خود را در خصوص روند اجرایی پروژه های عمرانی از جمله فرهنگسرا، پارکینگ طبقاتی، بهسازی و مرمت دیوار یخدان، بهسازی میدان شهدا و مجتمع فوریت های خدمات اجتماعی را ارائه کرده و ضمن بررسی پروژه در خصوص روند وضعیت پروژه ها اعم از سرعت اجرای پروژه و مشکلات احتمالی پیش رو، بر لزوم اجرای سریع پروژه های عمرانی شهرداری بیرجند تاکید شد.