EN

دوره آموزشی رفتار سازمانی ویژه کارکنان شهرداری بیرجند برگزار شد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ رئیس دانشگاه علمی و کاربردی شهرداری با اعلام این خبر اظهار داشت: دوره آموزشی رفتار سازمانی با هدف بهبود مهارت افراد و ارتقا کیفیت خدمات و افزایش بازدهی آنها ویژه کارکنان شهرداری و مناطق و سازمان های تابعه بر گزار شد.
ابراهیم جان آور پایهان اذعان داشت: این دوره‌ یک روزه با مشارکت دفتر امور شهری به مدت 20 ساعت به صورت مجازی از طریق سامانه آنلاین آموزان برگزار گردید.
وی برخی عناوین محتوایی این دوره انواع ارزش ها و نگرش ها، اثرات پیش داوری در سازمان ها، رضایت شغلی، رشد شخصیت و نظریه ها و اختلالات شخصیت اعلام کرد و افزود: همچنین دراین دوره درخصوص انواع انگیزه، تشویق، چگونگی از بین بردن عوامل ساختاری بی انگیزگی، اختلال در مشاغل و وظایف سازمانی، مذاکره، تصمیم گیری و ارتباطات به شرکت کنندگان آموزش های لازم ارائه شد.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری با اشاره به اینکه برگزاری مستمر این گونه دوره های آموزشی در شهرداریها می تواند کارکنان را برای انجام بهینه ماموریت ها و نیل به اهداف سازمانی یاری برساند، تصریح کرد: نیروی انسانی در هر واحد سازمانی حرف اول را برای موفقیت مدیریت آن واحد می زند و پر واضح است که نیروهای آموزش دیده، بهتر می توانند مدیریت ها را برای نیل به این هدف کمک کنند.
ابراهیم جان آور در پایان خاطر نشان کرد: در راستای مصوبات کمیته توانمندسازی و ارتقاء سطح علمی کارکنان از سرفصل آموزشی مصوب کمیته اجرایی آموزش و توانمند سازی کارکنان شهرداری ها و دهیاری های استان جهت ارتقاء سطح توانایی و مهارت کارکنان این دوره های آموزشی برگزار شد.