EN

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی خبر داد/احیای شادی و نشاط در بین شهروندان

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند گفت: تلاش سازمان فرهنگي،اجتماعي و ورزشي شهرداري بر اين است تا با برگزاري جشن ها و جشنواره هاي متعدد، شادي و نشاط را بيش از پيش در بين مردم احيا کند و براي اين منظور در طول سال برنامه هاي متنوعي در نظر گرفته شده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ مهندس محمد رضا قلاسی مود در مراسم جشنی که به مناسبت میلاد امام حسن مجتبي (ع) به مدت سه شب در محل ايستگاه سلامت و با حضور هنرمندان استاني برگزار شد افزود: به مناسبت ولادت امام حسن مجتبي (ع)، در روزهاي نهم ، دهم و يازدهم خرداد، مراسم جشني براي همشهريان در مسير جاده سلامت تدارک ديده شد که با استفاده از ظرفيت هنرمندان استاني اجرا شد.

وی انتخاب اين مسير براي برگزاري جشن در شب هاي ماه مبارک رمضان را جمعيت زيادي دانست که در این شبها در مسير جاده سلامت حضور پيدا مي کنند .

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی عنوان کرد: يکي از وظايف ذاتي شهرداري ها ايجاد فضاهايي براي شادي و نشاط مردم است و شهرداري بيرجند نيز سعي دارد با برگزاري اين گونه مراسم، بتواند شرايط را مهيا کند تا مردم دقايقي از مشغله هاي روزمره فاصله بگيرند و ساعاتي را با شادي و نشاط بگذرانند که اين باعث خواهد شد در زندگي نيز بهتر و با روحيه شاداب تري عمل کنند.

قلاسی مود با اشاره بر لزوم ايجاد شادي و نشاط در جامعه به صورت مداوم افزود: براي ايام سال برنامه هاي متنوعي در مناطق مختلف شهر برنامه ريزي شده و تلاش مي کنيم که اين برنامه ها با استفاده از ظرفیت هنرمندان استاني برگزار شود که قطعا شرکت پرشور شهروندان در اين مراسم باعث دلگرمي خواهد شد.

وی یادآور شد: در حال تدارک مراسم جشني در شب عيد سعيد فطر هستيم که مکان و زمان برگزاري آن متعاقباً اطلاع رساني خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: ديدگاه شهردار و شوراي اسلامي شهر بر اين است که بايد افسردگي از جامعه رخت بربندد و مردم شاد و با نشاط باشند.

لازم به ذکر است، اين جشن ها با استقبال بي نظير شهروندان واقع شد و حضور خانواده ها در اين مراسم چشمگير بود.