EN

حضور شهرداری بیرجند در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند، نمایشگاه دستاورد‌های انقلاب اسلامی ایران طی ۴۰ ساله گذشته با شعار “افتخار به گذشته و امید به آینده” برگزار شد.

 

شهردار بیرجند در حاشیه مراسم افتتاح نمايشگاه دستاوردهاي چهل ساله انقلاب اسلامي كه در محل نمايشگاه بین المللی و با حضور جمعی از مدیران استانی برگزار شد، تصریح کرد: این نمایشگاه با هدف معرفی فعالیت‌های انجام‌شده پس از انقلاب در دستگاه‌های مختلف و نیز ارائه خدمات به مردم برپا شده است.

مهندس محمد علی جاوید با اشاره به اینکه نمایشگاه دستاوردها حرکتی متفاوت با برنامه ریزی منسجم و دقیق می باشد؛ اذعان داشت: هر غرفه در این نمایشگاه با معرفی دستاوردهای انقلاب طی 40 سال گذشته، به بیان وضعیت قبل و بعد از انقلاب در حوزه کاری خود پرداخته است.

وی ادامه داد: دستاوردهای چهل سال گذشته باید برای مردم ارائه شود تا به اعتماد عمومی، انسجام ملی و اقتدار نظام کمک کند و در 40  سالگی انقلاب اسلامی باید بیشتر از همیشه شاهد وحدت و همراهی مردم باشیم.

شهردار بیرجند حضور همه دستگاهها، نهادها و رسانه ها را در این مسیر ضروری دانست و اضافه کرد: در روند توسعه و عمران شهر بیرجند خدمات شايسته اي به مردم ارائه شده و باور مسئولين اين است كه این شهر مردماني با فرهنگ، ولايتمدار، باهوش و انقلابي دارد كه حافظ انقلاب اسلامي بوده و شايسته دريافت خدمات بهتر و بيشتري هستند.

جاوید عنوان کرد: دهه فجر فرصت مناسبي براي انعكاس دستاوردهاي نظام جمهوري اسلامي از طريق خدمت رساني به مردم و تجديد پيمان با آرمان هاي امام راحل (ره) و تبعيت از رهنمودهاي مقام معظم رهبري مي باشد.

وی با اشاره به اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به بهترین شکل ممکن به مردم اطلاع رسانی شود یادآور شد: شهرداری و شورای اسلامی شهر بیرجند برآمده از دل مردم و در کنار آنها هستند لذا امیدواریم در سایه وحدت و اتحاد شورا با شهرداری حول محور حل مشکلات و پیشرفت امور در حوزههای عمران و خدمات شهری، زمینه برای رفع معضلات این نهاد و پیشرفت روز افزون فراهم آید.