EN

نیازهای به حق مردم را پیگیری می کنیم

شهردار بیرجند گفت: تمام توجه خود را معطوف پیگیری نیازهای به حق شهروندان می کنیم.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ مهندس محمدعلی جاوید روز سه شنبه در در دیدار با دادستان عمومی و انقلاب بیرجند افزود: با عنایت به اینکه شهرداری نهاد عمومی غیر دولتی است نیازمند پشتیبانی و حمایت در همه حوزه ها هستیم.

وی اظهار داشت: با توجه به حساسیت و اهمیت بسیار بالای دستگاه قضا، وجود این مجموعه در جامعه باعث آرامش و امنیت شهروندان می باشد.

دستگاههای اجرایی هزینه های نوسازی را پرداخت کنند

جاوید  با اشاره به اینکه دستگاههای اجرایی هزینه های نوسازی را پرداخت کنند افزود: با حمایت دستگاههای اجرایی تمام همت خود را برای حل و فصل معضلات این شهر به کار خواهیم بست.

شهردار بیرجند با اشاره به اثرگذاری حوزه مدیریت شهری بر اعتماد مردم خاطر نشان کرد: شهرداری مجموعه ای است که در شهر خدمات زیادی ارائه می دهد بنابراین حمایت دستگاههای اجرایی می تواند بستری فراهم نماید تا بتوانیم پروژه های زیادی را به ثمر برسانیم .

وی یادآور شد : منافعی که شهرداری ها پیگیری می کنند منافع عامه ی مردم است که امیدواریم در تعامل با دستگاه قضا و شخص مدعی العموم اقداماتی در راستای رضایتمندی شهروندان و کمک به آنها صورت گیرد.

در این نشست دادستان عمومی و انقلاب بیرجند نیز گفت: مباحث مربوط به حقوق عامه را پیگیر هستیم و با رعایت قانون و بر حسب وظایف خود، در موارد مختلف در زمینه مشکلات عمومی مردم ورود می کنیم.

سید حسین مقدس، ایجاد پارکینگ مجتمع های تجاری، ایمن سازی پل های عابر پیاده ، نصب دوربین های کنترل سرعت و … را از جمله مورادی اعلام کرد که نیاز به پیگیری جدی دارد.