EN

شهردار بیرجند/ از سرمایه گذاران حمایت می کنیم

شهردار بیرجند گفت: حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی از مهم ترین برنامه های شهرداری بیرجند می باشد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ مهندس محمد علی جاوید روز گذشته در دیدار با مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی افزود: یکی از برنامه های شهرداری و شورای اسلامی شهر، جذب سرمایه گذار در شهر می باشد که در این خصوص برنامه های زیادی در دستور کار داریم.

وی از دیدارهای مختلف با سرمایه گذاران داخلی و خارجی و جلسات متعدد برای جذب و حمایت از سرمایه گذاران خبر داد و اظهار داشت: نظارت مستمر بر پروژه های شهرداری بیرجند و اجرای پروژه های مختلف شهری از طریق جذب سرمایه گذار و معرفی پتانسیل های سرمایه گذاری از جمله برنامه های شهرداری می باشد.

شهردار بیرجند ابراز امیدواری کرد بتوانیم با همکاری دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی شرایط را برای سوق دادن سرمایه گذار به شهر فراهم نماییم.

جاوید از برنامه ریزی برای اجرای پروژه کمربندی شهر توسط شهرداری بیرجند خبر داد و افزود: در صورت ورود سرمایه گذار می توانیم با استقبال از آنها اقدامات موثر و مفیدی در سطح شهر انجام دهیم.

وی با اشاره به زمین روبروی مصلی با مساحت 28 هزار متر مربع اضافه کرد: با توجه به نیاز شهر به مجتمع تجاری می توانیم با حضور سرمایه گذار و همراهی و کمک شهروندان، یک مجتمع تجاری بزرگ ایجاد نماییم.

شهردار بیرجند عنوان کرد: با پیش بینی صورت گرفته جهت پروژه پارک جنگلی 200 الی 300 شغل ایجاد خواهد شد.

جاوید از حل مشکلات آبیاری فضای سبز شهر با استفاده از پساب فاضلاب جهت آبیاری خبر داد که می تواند بسیاری از مشکلات را در این زمینه مرتفع نماید.

دکتر حسینی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی نیز در ادامه این دیدار گفت: ارتباط دوسویه با واحد سرمایه گذاری شهرداری خواهیم داشت و کانال های ارتباطی بین سرمایه گذاران شهرهای دیگر و شهرداری بیرجند برقرار خواهیم کرد.