پیام شهردار

بی تردید سازمان بزرگی همچون شهرداری با داشتن وظایف متعدد در حوزه های مختلف شهری، بزرگترین نهاد مدنی خدمتگزار بشمار می آید.
به وجود آوردن شرایط درشهر که بتوان کلیه نیازهای روزمره شهروندان را به نحو احسن پوشش داد میسر نیست مگر با هماهنگی بین ارکان مدیریتی شهر، تلاش و پشتکار پرسنل خدوم شهرداری و حمایت شهروندان و ارائه راهکارها و پیشنهادات سازنده.
درسالی که گذشت ما خادمین شما شهروندان فهیم، در شهرداری توانستیم گامی هرچند کوتاه، اما موثر در راستای توسعه شهری و گردشگری شهرمان برداریم. بی شک آنچه در سال جاری انجام دادیم لطف و توفیق الهی بوده و در سایه همکاری و مشارکت عموم مردم حاصل شده است.
در سال جدید نیز با الهام از بهار طبیعت عزمی دوباره برای خدمت جزم می کنیم و تلاش خواهیم کرد با جبران کمبودها و نارسایی های سال گذشته، بیش از پیش در راه آبادانی و عمران شهر تلاش نماییم تا شهری آبادتر و زیباتر را شاهد باشیم.
اینک و در طلیعه بهار رستاخیز طبیعت با پیشکش بهترین آرزوها برای تمامی شهروندان، عاقبت بخیری برای تمامی مردم ایران و بویژه همشهریان بزرگوار را از خداوند متعال مسئلت د

سازمان میراث فرهنگی بیرجند به منظور تسهیل نمودن مدیریت و برنامه ریزی سفر و ارتقاء کمی و کیفی خدمات به گردشگران، اپلیکیشن جامع راهنمای گردشگری خراسان جنوبی را ایجاد نموده است.

این اپلیکیشن جامع و کامل است و شامل بخش های آثار تاریخی و باستانی آداب و رسوم ، موزه ها جاذبه های طبیعی ،خدمات رفاهی ، صنایع دستی و خدمات رفاهی ،مشاهیر ، غذاهای سنتی و تمام اطلاعات لازم برای سفر شما به استان خراسان جنوبی را داراست .

برای دانلود این اپلیکشن کلیک کنید .

گالری تصاویر