EN

سی و هشتمین ملاقات مردمی شهرداری بیرجند برگزار شد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ سی و هشتمین جلسه ملاقات مردمی شهرداری بیرجند در راستای ارتباط مستقیم و چهره به چهره با شهروندان و پیگیری مشکلات ایشان و به منظور رضایتمندی و تسريع در رسيدگي به مشکلات شهروندان با حضور معاون خدمات شهری، مدیران مناطق دو گانه ، رئیس اداره حقوقی و سرپرست ارتباطات و امور بین الملل در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد.
در این جلسه شهردار بیرجند ضمن آگاهی از مشکلات و معضلات شهروندان در زمینه مسائل مرتبط به حوزه کاری شهرداري و ارائه رهنمودهاي لازم، دستورات مقتضي را به منظور رسيدگي به دغدغه های شهروندان در کوتاهترین زمان و همچنین در چارچوب قوانين شهرداري صادر نمود.
شهردار بیرجند در حاشیه این جلسه اظهار نمود: برگزاری این جلسات با توجه به پیچیدگی برخی مشکلات و تمایل شهروندان برای دیدار چهره به چهره با مدیریت شهری انجام می شود تا در ضمن عدم نقض قانون، رسیدگی به مطالبات و مشکلات شهروندان در حوزه های شهری با هم اندیشی مدیران شهرداری در پروسه زمانی کوتاهتری انجام شود.
گفتنی است جلسات ملاقات عمومی شهردار با شهروندان در جهت رفع مشکلات و معضلات مرتبط با شهرداری، روزهای دوشنبه هر هفته در محل سالن جلسات شهرداری بیرجند برگزار می شود.